Prolog

5. února 2015 v 13:30 | Folles |  Only One
Hlavní postavy: Vikrorie Sarah Malfoyová se narodila jako poslední potomek Williema a Sarah Malfoyových. Williem je starší bratr Abraxase Malfoye. Má tři starší bratry. Nejstarší je Natah Willem Malfoy, druhým nejstarším je Samuel Joseph Malfoy a poslední z bratrů, který je jejím o dvě minuty starším dvojčetem je Maxmiliam John Malfoy.


Ostatní postavy: Sirius Black, James Potter, Remus Lupin, Lucius Malfoy, Narcissa Black, Severus Snape, Lord Voldemort a spousta dalších.
Děj: Co se stane, když nastoupí Viktorie do Bradavické školy čar a kouzel za svými bratry? Jak tento fakt přijme zapřísáhlí nepřítel Malfoyů Sirius Black? A co se stane po té co Viktorie jednou zvedne záhadnou knihu která jí změní život? To se nedovíte pokud nezačnete číst :)
Upozornění: Ignoruji spoustu a spoustu faktů (například že Lucius a Poberti chodí přibližně do stejných ročníků), rozhodně jsem si nedohledávala rodokmen zúčastněných postav jen proto abych měla v ději správná jména jejich dědečků apod. Podle mě by se povídky měly psát tak, jak se nám to zdá správné a ne podle toho jak by měly vypadat podle knih. Pokud se s tím nedokážete smířit, raději nezačínejte číst. Je to má nejoblíbenější povídka, která ještě není dopsaná. Přemýšlím nad tím že udělám dva až tři alternativní děje. Ještě uvidím který nakonec zvítězí. Zatím zveřejňuji to co mám. Přiznávám že se v povídce může sem tam najít gramatická chyba. Pokud chcete vědět jak si já zhruba představuji hlavní hrdiny zajděte do galerie této povídky. (Není to povinnost, také si u cizích povídek raději představuji vlastní obličeje :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama